عایق رطوبتی ساختمانی

در این مطلب برخی از پروژه های تیم لست متد در زمینه عایق کاری رطوبتی ساختمانی را معرفی خواهیم کرد. در حوزه عایق کاری رطوبتی، تیم اجرایی و متخصص ما با بهره گیری از تجربه کاری و تخصص در امور اجرا، به وسیله عایق های رطوبتی نانوشیلد به عایق کاری بام، نما، سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه، پارکینگ و زیرزمین، طبقات منفی و استخر پرداخته است. عایق رطوبتی نانوشیلد عایقی بر پایه رزین های اکرولیک و نسل جدید عایق های ساختمانی می باشد که مانند رنگ روی سطوح به سادگی اجرا می گردد. و با تشکیل لایه ای کم وزن اما مقاوم به رطوبت روی سطوح، عملکرد بی نظیر خود را نشان می دهد.

پروژه های بام و روف گاردن

پروژه هایی مانند عایق کاری بام ساختمانهای مختلف در سعادت آباد، زعفرانیه، پاسداران، الهیه، تجریش، دماوند و......از پروژه های انجام شده این شرکت می باشد.

bam

در این پروژه ها از عایق رطوبتی نانوبام ساخت نانوشیلد بهره برده ایم. عایق نانوبام روی موزاییک، سیمان و بتن قابل اجرا بوده و همراه با توری الیاف شیشه برای آب بندی بام استفاده می گردد.

پروژه های عایق کاری نما و دیوار باران گیر

پروژه های نما را به دو دسته تقسیم می کنیم:

  1. نماهای سنگ و آجر: این نماها که نمای اصلی ساختمان را تشکیل می دهند به وسیله عایق رطوبتی شفاف و بی رنگ انجام می گیرد. مهمترین مزیت این عایق بی رنگ درزگیری بسیار قوی و ثبات رنگ می باشد به این معنا که در مقابل نور آفتاب زرد نمی شود.
  2. نمای غربی و شمال غربی یا دیوار باران گیر: این نماها که اصطلاحا دیوار باران گیر به آن می گویند از جنس سیمان معمولی یا سیمان سفید می باشد. عامل مهی در انتقال رطوبت به داخل ساختمان هستند و عایق کاری رطوبتی آن بسیار حائز اهمیت می باشد. برای این دیوارها عایق رنگی اجرا می گردد. نانوشیلد تولید کننده عایق رنگی دیوار یا رنگ ضد آب نما در رنگ های  متنوع و زیبا می باشد. تیم لست متد چندین پروژه خصوصا در شمال کشور برای آب بندی دیوارهای باران گیر منازل و ویلاها اجرا نموده است.

nema

پروژه های استخر، جکوزی و سونا

برای عایق کاری محیط استخر، سونا و جکوزی پروژه های متعددی از جمله استخر سوخته سرائی در محله شاهین، استخر در محله زعفرانیه و..... انجام شده است. برای استخرهای محیط باز هم ده ها پروژه در دماوند، کردان، چمستان، نورو چالوس در مازندران و .....داشته ایم. برای جلوگیری از هدررفت آب استخر در محیط های باز نیاز به عایق کاری بسیار احساس می شود. عایق نانوپول کار رنگ و آب بندی را بطور همزمان انجام می دهد.

pool


پروژه های آب بندی فشار منفی

مکان هایی مانند چاله آسانسورها، زیرزمین ها، طبقات منفی، پی و فونداسیون ساختمان باید به نحوی عایق بندی شوند که عایق رطوبتی اعمال شده در برابر فشارمنفی آب مقاومت نماید. تیم لست متد برای اجرای پروژه های آب بندی فشار منفی از عایق های دوجزئی نانوشیلد بهره می برد.ده ها پروژه در سراسر تهران برای مقابله با فشارهای منفی آب اجرا گردیده است، از جمله طبقات منفی اطلس مال که در زیر نمایش داده شده است:

manfi

پروژه های سقف شیروانی، آردواز، سقف های فلزی

چندین پروژه متفاوت در تهران، مازندران، قم و ....برای رنگ آمیزی و عایق بندی همزمان سقف های فلزی انجام گرفته است. عایق های رطوبتی سقف فلزی در رنگ بندی های متنوع مانند رنگ به سادگی روی سطح اعمال می گردند و قادر به درزگیری هم هستند.

ardocolor

در آخر خالی از لطف نیست که با مزایای عالی عایق رطوبتی نانوشیلد بیشتر آشنا شویم:

  • آنتی uv
  • ضد خزه، کپک و قارچ
  • مقاوم به رطوبت، سرما و گرما
  • کندسوز و غیر قابل اشتعال
  • پایه آب : زود خشک شونده، بدون بو و بخارات سمی
  • دارای خاصیت کشسان و بدون ترک خوردگی
  • اجرای بسیار سریع و آسان بدون نیاز به تجهیزات پیچیده
  • حمل و نقل آسان
لست متد ارائه دهنده برترین راه حل های امنیتی و تجهیزات فروشگاهی