محصولات

بازسازی

بازسازی

گروه مرمت و بازسازی لست متد با تکیه بر دانش روز دنیا، کلیه پروژه های مرتبط با بازسازی خانه و انواع بناهای مسکونی، اداری و تجاری را با مدرنترین تجهیزات و مجربترین نیروی کار و براورد منطقی هزینه های اجرا در کوتاهترین زمان ممکن اجرا خواهد کرد. همچنین مشاورین بازسازی این مجموعه در ساعات اداری آماده راهنمایی و مشاوره شما عزیزان بصورت رایگان خواهند بود. جهت اعزام کارشناس به محل مورد نظر با شماره تلفنهای لست متد تماس حاصل نمایید.

دکوراسیون

دکوراسیون

طراحی و اجرای دکوراسیون خود را به دست توانا و هنرمند متخصصین لست متد بسپارید. تیم حرفه ای و مجرب لست متد با بهترین امکانات و مجربترین طراحان دکوراسیون داخلی، مغازه، مزون و ... فضایی زیبا و دلنشین با هارمونی کامل را برای خانه یا محل کسب و کار شما طراحی و با نهایت دقت اجرا خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر شماره تلفنهای لست متد در ساعات اداری با کارشناسانی زبده آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان است.

اجرا و نگهداری تاسیسات مکانیکی

اجرا و نگهداری تاسیسات مکانیکی

اجرا و نگهداری تاسیسات مکانیکی ساختمانی از جمله طراحی و اجرای کانال کشی ها، تاسیسات گرمایشی و تهویه مطبوع، تاسیسات استخر و سونا و جکوزی، طراحی و اجرای فاضلاب و غیره از خدمات تاسیساتی تیم لست متد می باشد.

اجرا و نگهداری تاسیسات برقی

اجرا و نگهداری تاسیسات برقی

تمامی تاسیسات برقی ساختمان در حوزه تخصص مهندسین و تکنسین های با تجربه تیم لست متد می باشد مانند: اجرای اتاق ترانس و برق، سیستم اطفا حریق، هوشمند سازی ساختمان، تاسیسات برقی مربوط به جکوزی و استخر گرفته تا آسانسور، طراحی سیستم روشنایی، سیستم صاعقه گیر، طراحی تابلو ها،طراحی رایزر‌هاو چاه های ارت.

روف گاردن

روف گاردن

روف گاردن یا بام سبز از بروزترین طراحی های جدید است که امروزه برای ساختمان های کوچک گرفته تا برج ها و پنت هاوس های شیک و لاکچری طراحی و اجرا می گردد. گروه تخصصی لست متد خدمات طراحی، اجرا، تعمیرات و نگهداری روف گاردن را ارائه می دهد. لست متد با بهترین متریال بازار و شیک ترین و جدیدترین طراحی ها و رعایت اصول علمی به ساخت روف گاردن می پردازد.

لست متد ارائه دهنده برترین راه حل های امنیتی و تجهیزات فروشگاهی