محصولات

بازسازی

بازسازی

گروه مرمت و بازسازی لست متد با تکیه بر دانش روز دنیا، کلیه پروژه های مرتبط با بازسازی خانه و انواع بناهای مسکونی، اداری و تجاری را با مدرنترین تجهیزات و مجربترین نیروی کار و براورد منطقی هزینه های اجرا در کوتاهترین زمان ممکن اجرا خواهد کرد. همچنین مشاورین بازسازی این مجموعه در ساعات اداری آماده راهنمایی و مشاوره شما عزیزان بصورت رایگان خواهند بود. جهت اعزام کارشناس به محل مورد نظر با شماره تلفنهای لست متد تماس حاصل نمایید.

دکوراسیون

دکوراسیون

طراحی و اجرای دکوراسیون خود را به دست توانا و هنرمند متخصصین لست متد بسپارید. تیم حرفه ای و مجرب لست متد با بهترین امکانات و مجربترین طراحان دکوراسیون داخلی، مغازه، مزون و ... فضایی زیبا و دلنشین با هارمونی کامل را برای خانه یا محل کسب و کار شما طراحی و با نهایت دقت اجرا خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر شماره تلفنهای لست متد در ساعات اداری با کارشناسانی زبده آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان است.

اجرا و نگهداری تاسیسات مکانیکی

اجرا و نگهداری تاسیسات مکانیکی

اجرا و نگهداری تاسیسات مکانیکی ساختمانی از جمله طراحی و اجرای کانال کشی ها، تاسیسات گرمایشی و تهویه مطبوع، تاسیسات استخر و سونا و جکوزی، طراحی و اجرای فاضلاب و غیره از خدمات تاسیساتی تیم لست متد می باشد.

اجرا و نگهداری تاسیسات الکتریکی

اجرا و نگهداری تاسیسات الکتریکی

تمامی تاسیسات برقی ساختمان در حوزه تخصص مهندسین و تکنسین های با تجربه تیم لست متد می باشد مانند: اجرای اتاق ترانس و برق، سیستم اطفا حریق، هوشمند سازی ساختمان، تاسیسات برقی مربوط به جکوزی و استخر گرفته تا آسانسور، طراحی سیستم روشنایی، سیستم صاعقه گیر، طراحی تابلو ها،طراحی رایزر‌هاو چاه های ارت.

لست متد ارائه دهنده برترین راه حل های امنیتی و تجهیزات فروشگاهی