بازسازی منازل

همیشه و در همه دنیا بازسازی منازل بسیار پرطرفدار بوده و هست. چرا که همیشه امکان تعویض خانه برای مردم وجود ندارد و گاها انسانها به زندگی در خانه های قدیمی شان و در محلیه های بومی خود خو می گیرند. اما با توجه به بالا رفتن سن ساختمان و مستهلک شدن ساختمان و تاسیسات آن، بازسازی امری اجتناب ناپذیر می گردد. به طور کلی بازسازی منازل را به 3 بخش عمده تقسیم میکنیم:

  1. تعویض و یا تعمیر تاسیسات ساختمان
  2.  عملیات بنایی
  3.  دکوراسیون منزل

همانطور که از عناوین این سه گروه بر می آید بازسازی منازل و ساختمانها جنبه های متفاوتی دارند. بسته به نیاز ساختمان و سلیقه مشتری باید بازسازی راتا حد امکان بطور کامل و بی نقص اجرا نمود. گرچه هزینه های بازسازی و خصوصا تعمیرات و تاسیسات در ابتدا بالا و غیر اقتصادی جلوه می نماید اما با توجه به رشد روزافزون قیمت ملک گزینه بازسازی بسیار مناسب و کارآمد می باشد.

تعمیرات و بازسازی تاسیسات ساختمانی

بازسازی یک خانه بدون تعمیرات اساسی مربوط به تاسیسات ساختمانی هیچ ارزشی ندارد. زیرا تاسیسات قلب یک ساختمان است و با انجام امور بنایی و دکوراسیون در واقع به ظاهر امر رسیدگی شده و ممکن است با گذشت چند سال تاسیسات قدیمی و فرسوده ساختمان ساختمان را با خرابی های جدی روبه رو کند. تاسیسات ساختمانی دو دسته هستند:

  • تاسیسات الکتریکی : سیستم کابل کشی ها، تابلو برق، برق آسانسور و ..........
  •  تاسیسات مکانیکی: سیستم گرمایشی و سرمایشی ساختمان، لوله کشی آب و فاضلاب و........

عملیات بنایی

بسیاری از خانه ها خصوصا در تهران بخاطرکوچکی فضا و قدیمی بودن نقشه هایشان ملزم به بازسازی می شوند. ویا ممکن است در اثر مستهلک شدن ساختمان گچ دیوارها بشدت رو به خرابی رفته باشد و ترکهای عمیق در سقف و دیوارها دیده شود. در تمامی این موارد می توان با ارائه یک نقشه مناسب و عملیات بنایی و ساخت مجدد تا حد امکان نواقص را برطرف نمود.

دکوراسیون

یکی از پرطرفدارترین بخش های بازسازی در واقع بخش طراحی داخلی و دکوراسیون می باشد. که در واقع این گزینه برای ساختمانهای تازه و نوساز هم انجام می گیرد. نحوه ی چیدمان وسایل، استفاده از وسایل مناسب و رعایت کردن هارمونی رنگ ها و بسیاری نکات ریز پراهمیت هستند که مس توانند خانه شما را ده ها برابر بزرگتر، زیبا تر و جا دار تر نماید. و فضایی راحت و امن برای شما مهیا شود.

لست متد ارائه دهنده برترین راه حل های امنیتی و تجهیزات فروشگاهی