دکوراسیون داخلی برای منازل

دکوراسیون داخلی منزل شامل موارد متعددی می شود:

  • دکوراسیون آشپزخانه
    نیازی به توضیح ندارد که چرا یکی از مهم ترین نقاط منزل آشپزخانه است.  پس اهمیت به فضا و زیبایی آشپزخانه برای آسایش خودمان بسیار ضروری می باشد. چه در خانه های کوچک و چه بزرگ یک آشپزخانه خوب باید دارای ویژگی های خاص و استانداردهای لازم باشد. تیم لست متد با بهره گیری از متخصصین مجرب و طراحان برجسته و خوش ذوق می توانند بهترین پکیج را برای آشپزخانه شما فراهم آورند.  طراحی زیبا و کاربردی ، اجرای کابینت های مدرن یا کلاسیک، چوبی یا گلاسه، خرید و نصب شیرآلات و ...... از خدمات تیم لست متد می باشد. لست متد در مورد امور تاسیساتی آشپزخانه نیز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.
  • دکوراسیون نشینمن و سالن پذیرایی
    بسیاری علاقه دارند محل پذیرایی در خانه با محل نشینمن خودشان متفاوت باشد. با طراحی و دکوراسیون مناسب می توان حتی در منازل کوچک نیز این دو فضا را تفکیک نمود. دکوراسیون سالن پذیرایی با توجه به میزان فضای در دسترس باید متفاوت باشد. مثلا در خانه های کوچک از مبلمان های جمع و جور که در نقاط کانونی خانه قرار داده شوند باید استفاده کرد و یا به جای میز زیر تلویزیون از نصب روی دیوار و ایجاد شلف روی دیوار برای وسایل جانبی و تزیینی بهره برد و سعی شود از وسایل پایه دار که حجم را اشغال می کنند و حتی باعث شلوغی بصری خواهند شد اجتناب گردد. انتخاب رنگ ها از مهم ترین مسایل دکوراسیون و طراحی داخلی می باشد. تاثیری که رنگ ها در هارمونی فضا و ایجاد آرامش یا القای احساسات دارند امری ثابت شده می باشد. در منازل کوچک سعی می شود از تم های روشن طوسی یا سفید بهره برد و برای رنگ های دیگر از فرش یا پرده و یا اکسسوری ها مانند کوسن استفاده می شود. کاغذ دیواری، رنگ، کناف، گچکاری ها، تعبیه چراغ یا ال ای دی های سقفی، استفاده از لوستر مناسب با فضا همگی مسائل با اهمیت در دکوراسیون و طراحی و دیزاین داخلی می باشند.
  • دکوراسیون اتاق ها
    به غیر از اهمیت دکوراسیون اتاق های خواب یا مطالعه یا کار، یکی از موارد مهم و کاربردی مسئله کمد دیواری های پرجای کم جا است. استفاده از طرح های مناسب کمدهای دیواری که جای زیادی اشغال نکنند (از لحاظ حجم)، اما برای نگه داری وسایل ظرفیت بالایی داشته باشند اهمیت زیادی در دکور اتاق ها دارد. می توان با بکارگیری کمدهای چوبی و یا گلاسه با طرح های زیبا و رنگ های مناسب، علاوه بر ایجاد نظم و خلوتی در اتاق، زیبایی اتاق ها را دوچندان افزود.

لست متد ارائه دهنده برترین راه حل های امنیتی و تجهیزات فروشگاهی